Prindi
HeatUp NarvasEelmisel õppeaastal saavutatud edu koolinoorte äriideede konkursil Bright Minds 2017, kus finaali pääsesid kõik meie kooli meeskonnad, võttis III koha saavutanud HeatUp meeskond sõna-sõnalt Bright Minds programmi hüüdlauset: "Lase oma ideel särada!"
Pärast suvist auhinnareisi, milleks oli Rootsi kruiis Stockholmi, sisaldades endas ka Tom Tits Experiment keskuse külastamist, tõdesid noored, et õpilaskonkurssidel tasub osaleda ja küsimusele, kas nad osaleksid veelkord, vastasid noored järgnevalt:
 
Artjom: Sellistel konkurssidel tuleb osaleda, esiteks tutvuste pärast ja teiseks teadmiste pärast, mida seal võib omandada. Kindlasti osaleksin Bright Mindsi poolt korraldatud konkursil veel kord.
 
Kirsika: Osaleksin veel, sest miks mitte, mul pole selles osas mitte midagi kaotada, vaid see oli üks ülimalt vinge kogemus. 
 
Tauri: Plaanin osaleda sellel konkursil veel, kuna parim investeering, mis teha saab, on iseendasse. See on olnud üks üüratu kogemus, kus lisaks omandatud  teadmistele kohtud veel huvitavate inimestega ja see veel omamoodi väärtus.
 
Gea Maris: Osaleksin kindlasti uuesti ja soovitan Bright Mindsil osaleda, et saaksite teistmoodi kogemusi ja julgeksite oma ideid valjusti välja öelda, kuna igast ideest saab midagi edasi arendada:)
 
Ats:  Bright Mindsi ideekonkursil osaleksin ma uuesti hea meelega, just see konkurss aitas mul parandada tiimitööd ja õpetas mulle õiget ajaplaneerimist. Üleüldiselt soovitan ma Bright Mindsi konkursil osalemist ka teistele, sest mine tea, ehk on kellegi idee just see, mida tänapäeval vaja oleks.
HeatUp oli palutud ka käesoleva aasta Bright Minds kolmanda hooaja avaüritusele esinema Mektorysse, et uusi noori osalejaid motiveerida, anda edasi omapoolseid soovitusi ja jagada oma kogemusi.  
 Bright
HeatUp meeskond kirjutab: Peale Bright Mindsil saavutatud edu pole HeatUp'i tiim jätnud projekti  pooleli, vaid tegutseb tootearendusega edasi. Eesmärk on tuua toode turule.
Hetkel osaleme äriideede arendusprogrammis STARTER, mis käesoleva aasta septembris  startis Ida-Virumaal. Osaledes meeskonnaga septembrist novembrini põnevates ja praktilistes töötubades, lõime uusi võimalusi oma äriidee arendamiseks. Ja meie meeskonna töötulemusi on taas märgatud.   
17. novembril toimus STARTER programmi kohaselt mentorite tagasiside päev. Meie meeskonnal tuli panna proovile oma esitlusoskus ehk pitching. Tundub, et esitlesime oma ideed hästi ja mõjusalt, tänutäheks saime erinevaid meeneid, rahalise toetuse toote tarkvara loomiseks ja ka investori. 
Oleme selle teekonna jooksul palju õppinud ja arenenud ning tänulikud selle võimaluse eest. Loodame saavutada edu ning omandada veel palju kogemusi. 
Hoiame kogu kooliperega HeatUp meeskonnale pöialt, kes lisaks tihedale gümnaasiumiprogrammile teevad ettevalmitusi eesolevaks Äriideede võistluseks, mis toimub 04.12.2017 Tallinnas. Suur tänu meie koostööpartneri TTÜ Virumaa Kolledzi meeskonnale, kes meie noorte tegemistega meid jätkuvalt kursis hoiab.  
 
Kui on tahe, tekivad võimalused - HeatUp meeskond teab seda. 
 
Vaili Viirlaid 
huvijuht
Klikke: 3499