fv5Eelmisel reedel, 24. novembril tehti 1. korruse fuajees kokkuvõtted Järve Gümnaasiumi õpilaste fotokonkursist „Mulle meeldib...“.

Konkurss kuulutati välja möödunud õppeaasta lõpus. Sel aastal pakkusid üksteisele konkurentsi 1.-5 klasside vanuserühmas Kris Linder, Emilia Niinep, Kassandra Nõmmeloo, Elviina Mänd, Gertrud Rande. Vanuserühmas 6.-9. klassid osalesid Kerttu-Liis Soosalu, Karel Jan Bogens, Marianna Kalnina ja Kristina Põld ning gümnaasiumi vanuserühma esindas Elis-Liselle Soosalu.

Žürii, koosseisus Anne Endjärv, Aarne Hanni, Merike Salu, Marit-Jenna Seppar ja Koidu Raidma, valis välja igast vanuseastmest kolm fotograafi, kelle fotod kajastasid põnevaid hetki ja fotosilmatabamust meeldivatest tegevustest. Kõiki osalejaid tänati tänukirja ja šokolaadidega ning iga vanuserühma kolm esikohta said kingituseks veel ka mälupulga.
Hea fotokonkursil osaleja, fotokonkursi korraldusmeeskond ja žüriiliikmed tänavad Sind osalemise eest. Sinu imelised pildid, mis on Sinu tehtud, kaunistavad nüüd meie koolimaja.

Ehk oled just Sina see,
kes kunagi teeb kuulsa fotograafina
oma fotonäituse!

Vaili Viirlaid