mangumaaNovembris pakkus arendusjuht Tea Kivirand mulle võimalust panna ennast proovile projektijuhina. Ma ei mõelnud kaua, mõeldud – tehtud. Peale projekti kirjutamist järgnes ootusärevus, kuna vastust tuli kaua oodata. Mis lõpuks tuli positiivne.
Mulle meeldis projekti „Lõbus vahetund“ läbi viia. Kõige rohkem meeldis, et sain ise mängud kokku monteerida. Kuigi meie kooli õpilasi kimbutas haiguspuhang, meid see ei häirinud. Viisime projekti üritused läbi esimesel võimalusel. Kokku oli kolm üritust: mängumaa avamine II korrusel, võistlusmängud spordisaalis ja mänguvahetund I korrusel, kus me tutvustasime uusi mänge ning mängisime koos algklasside õpilastega. Mängumaa on õpilaste seas populaarne, peale tunde ei taheta kuidagi koju minna.
 Läbi projekti sain uusi kogemusi ja teadmisi kuidas projekti tehakse ning läbi viiakse. See oli minu jaoks huvitav kogemus.
Suur tänu projekti rahastajatele:
logod1

Marten Kuus