10. märtsil 2017 oli Kogemuste jahi külaliseks meie kooli vilistlane Anne-Ly Reimaa. Ta rääkis 9., 10. ja 12. klassi õpilastele õppimise tähtsusest ning valikute tegemisest.

Areimaa

anijarv117.veebruaril 2017 oli külaliseks meie koolis põhikooli lõpetanud Aleksis Anijärv. Ta rääkis 10. ja 12.klassi õpilastele eesmärkide seadmisest ja nende täitumisest.

Tiinakruus

Kogemuste jahi neljas külaline oli meie kooli vilistlane, "Anne&Stiil" ja "Sensa" peatoimetaja Tiina Kruus.

yllar12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Seekordne „ Kogemuste jaht“ viis meid kokku meie kooli vilistlase, tuntud eesti näitleja ning Rakvere Teatri kunstilise juhi Üllar Saaremäega. 
9. veebruaril 2017 külastasid meie kooli noored HTMi projekti raames sõbraks saanud Toila Gümnaasiumi noortega Rakvere Teatri etendust „Thijl Ulenspiegel“. Menutüki lavastajaks on Üllar Saaremäe ja osades  TÜVKA teatrikunsti 11. lend, peaosas Karl-Robert Saaremäe. 

alarsKolmas külaline oli meie kooli vilistlane, Ida- Virumaa metsaülem Alar Süda.
1.veebruaril 2017 tutvustas 10.klassi ökoloogiasuunale metsanduse ja RMK teemat ning rääkis oma huvidest ja hobidest, milleks on fotograafia - looduspildid, matkad - üle 60 erineva matka, jahindus ning jahilaskmine. Tund oli huvitav ja möödus kiirelt.
Täname vilistlast!
Kõikide Kogemuste jahi külalistega saad tutvuda klikates Cooli lehe menüüd Ettevõtlik kool, siis leiad sealt alammenüü Kogemuste jaht.
 
Arendusjuht

Leia meid

Meil on lehel 64 külalist ja 0 liiget