Huviringid

Inglise keel 1.-3. klassidele

Juhendaja Juri Jelistratov
E, T 13.25-14.20

Tutvume inglise keelega, teeme esimesi samme, laulame, mängime, vaatame videoid, õpime tähti ja sõnu.

Inglise keel 4.-5. klassidele

Juhendaja Juri Jelistratov
K 14.30-16.05

Lisaks kooliõppekavale õpime inglise keelt sügavamalt, õpime lugema, rääkima, intervjueerima, kuulama laule ja saama aru lauludest, mängime inglise keeles.

Tehnoloogiaring 4.-9. klassidele

Juhendajad Vaili Viirlaid ja Taavi Källo
T 15.25-17.00

Laiendada tehnoloogia valdkonna pädevusi: täiendada erinevate materjalide töötlemistehnoloogiat (klaas, plast, puit, metall). Kaasajastatud tehnoloogia kasutamine võimaldab õpilastel luua uusi innovaatilisi lahendusi erinevatele igapäevastele probleemidele. Propageerida tehnoloogiaõpetust üldiselt, laiendada koolis noorte huvitegevust ja ettevõtlikust.

Robootikaring 1.-2. klassidele

Juhendaja Natalja Hramtsova
T 12.40-14.20

Teema „Sissejuhatus robotikasse.“ Õpilased tegelevad robotitega Lego Wedo 2.0. Ehitavad roboteid juhendi järgi ja programmeerivad, katsetavad. Õpilastel on väga suur valik Lego Education klotsid mille abil nad arendavad oma meisterdamis oskust ja loovust.

Robootikaring 3.-4. klassidele

Juhendaja Natalja Hramtsova
T 14.30-16.05

Teema „Robootika edasijõudnutele. Lego Spike Education“. Lego Spike Education – konstruktor, mille abil õpilased võivad luua oma robote ja programmeerida neid. Õpilased juhivad rohkem tähelepanu robotite liikumisele, õpivad erinevate andurite kasutamist juhendi järgi.

Robootikaring 4.-6. klassidele (Ukraina õpilastele)

Juhendaja Natalja Hramtsova
R 13.35-15.15

Teema „Robotid ja nende programmeerimine: Robotid EV3 ja Droonid“. Õpilased õpivad looma robotite keerulisi mudeleid. Laadida programme robotisse ja juhendada neid. Eriti suur tähelepanu on programmeerimisel. Õpilased kirjutavad programme robotite jaoks ja katsetavad neid. Õpivad kasutama drooni.

Kunstiring 1.-6. klassidele (Ukraina õpilastele)

Juhendaja Sergei Lotsmanov
E 13.35-14.20

Tegeledes kunstiga laps õpib tundma ja tajuma ennast suure maailma osana. „See, et mina olen on tegelikult ime ja see, et maailm on olemas on ka ime, ning see, et olemas selline imeline maailm kus mina elan on iseenesest väga tore “, niisugusele järelduse võib noor inimene saada, kui ta tegeleb kunstiga.

Käsitööring 1.-8. klassidele (Ukraina õpilastele)

Juhendaja Inna Tolsa
N 13.35-15.15

Ringi eesmärgiks on käelise tegevuse kaudu õppida ja kinnistada eesti keele sõnavara. Tegeleme põhiliselt nõelviltimisega, sest selle tehnika kaudu saab laps mitmekülgseid teadmisi ja oskusi. Osa õpilasi soovib õppida ka teisi käsitöötehnikaid, näiteks heegeldamist ja kudumist ,millega pole nad varem kokku puutunud.

Foto- ja videoring 4.-6. klassidele

Juhendaja Andres Mikkor
E 14.30-16.05

Ringi eesmärgiks on arendada tavaliste hobifotograafide oskusi ja õpetada et pildistamine ei ole ainult hetke jäädvustamine vaid ka võimalus edastada tundeid, emotsioone. Foto võib olla jutustus. Õpime tundma erinevaid kaamera tüüpe ja objektiive. Saame teada mis on säriaeg ja avaarv, ISO ja salvestatavad failitüübid. Õpime fotode töötlemist Adobe Photoshopi ja tasuta tarkvaraga. Omandame video filmimise ja monteerimise algtõdesid. Kasutame filmimisel nii videokaamerat kui fotoaparaati. Õpime kasutama Adobe Premier Elemntsi kui ka DaVincy Resolve tasuta varianti.

Jalgratturi koolitus 10-15-aastastele

Juhendaja Juri Jelistratov
N 13.35-15.15

Koolitus kestab 2 tundi nädalas ajavahemikus jaanuar-mai 2023. Õpime liiklusreegleid, liiklusmärke, jalgratturi turvalisuse omapära meie kandis, õpime valdama jalgratast. Koolituse lõpus (mais või juunis) on teooria- ja sõidueksam. Eduka sooritamise juhul väljastatakse jalgratturi juhiluba. Juhiluba väljastatakse jalgratturile vanuses 10-15 aastat. Koolitusel võid käia ka 9-aastaselt, aga juhiloa saad alles siis kui saad 10-aastaseks.

Võrkpall 4.-8. klassidele

Juhendaja Kadre Maalma
E 14.30-15.15

ÜKE - huviring 2.-3. klassidele

Juhendaja 
K, N 14.30-15.15

Arendame läbi lõbusate ja kaasahaaravate harjutuste ja mängude kiirust, vastupidavust, koordinatsiooni ja meeskondlikku mängutunnetust.

Liikumisring 1. klasside pikapäevarühma õpilastele

Juhendaja Kadre Maalma
T, N 14.30-15.15

Erinevad harjutused ja liikumised vahenditega

Rahvatants (2.a, võimlejad, 8.b)

Juhendajad Vaili Viirlaid ja Taivo Aljaste, Hanna Liisa Kuusik
ringitunnid kokkuleppel pikkade treeningutena