Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

L

01.02

10.00

Maleva PK

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

6.-9.kl

S. Kivil

 

E

03.02

10.50-11.10

410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE, T.Teppe

 

14.15

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

10.00

Raamatukogu

Autahvlipiltide pildistamine

 

T.Teppe

 

T

4.02

11.55-12.15

410

ÕE infokoosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

15.00

R 401, R207

Valdkondade koosolekud

õpetajad

I. Hallik, M. Palmik

 

K

05.02

13.00

Ahtme SH

Lõbusad stardid

1.-3kl

K.Maalma, S.Abner

 

16.00-18.00

K-J Põlevkivimuuseum

Moedemmi töötuba: Põlevkivimuuseumi külastus

Moedemmil osalejatele

T.Teppe

 

10.00

Järve Kool

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

7.-9.kl

J.Kuus, J.Kallavus

 

N

06.02

8.15-9.00

Aula

Jõhvi gümnaasiumi õppimisvõimalusi tutvustav infotund

9. klassid

A. Kronk Olguner

 

12.00-14.00

Järve kool

Vene keele ja kirjanduse vabariiklik võistlus

linna õpilased

Jelena Kornõšova

 

9.00

Pannjärve

Jõhvi koolide suusamaraton

3.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

Kui tuleb lund

07.02-29.02

Järve Kool

Haikukonkurss

2.-9.kl

I.Hallik, A.Hanni

R

07.02

9.00-10.50

Järve Kool

Arstiteaduse üliõpilaste seltsi seksuaaltervise loeng

8.kl

K.Talver

 

12.00

Maleva PK

Linna inglise keele olümpiaad

6.-9.kl

J. Jelistratov, M. Teetlok, A. Kronk Olguner

 

L

08.02

10.00

Ahtme Põhikool

Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor

6.-9.kl

P.Piik, K. Jõe

 

E

10.02

14.15

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

M.Teetlok

 

 

11.-13.02

 

Järve Kool

Pranglimise maakondlik finaalvõistlus

1.-12.kl

J.Kuus, J.Kallavus

 

T

11.02

 

R 307

Mälumäng "Tartu rahu 100 ja EV 102"

7.-9.kl

Kaire Jõe, Pille Piik

 

13.00

Kesklinna PK

Dumle rahvastepall

1-3.kl

K.Maalma, S.Abner

 

 

Järve Kool

Geograafiaolümpiaad

7.-9 kl

M. Palmik

 

15.00

 

Õpetajate digikoolitus

õpetajad

J.Kallavus

 

K

12.02

13

Maleva PK

Dumle rahvastepall

1.-3.kl

K.Maalma, S.Abner

N

13.02

13

Maleva PK

Dumle rahvastepall

1.-3.kl

K.Maalma, S.Abner

 

17.00

3. korrus

Sõbraõhtu

4.-9. kl

Õpilasesindus, T.Teppe

 

R

14.02

terve päev

Järve Kool

Sõbrapäeva tähistamine

kogu kool

ÕE, T.Teppe

 

8.30-10.30

Jõhvi Kohtumaja

Jõhvi Kohtumaja külastus

6.B

K.Talver

 

E

17.02

10.00

Jõhvi Kontserdimaja

Teeme ise muusikat! (käsikellad)

3.a

R.Kukk

 

12.45-15.00

Jõhvi Kontserdimaja

Teeme ise muusikat

4.b

M. Virkus- Peetsalu

 

10.50-11.10

410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE, T.Teppe

 

14.15

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A.Endjärv

 

T

18.02

11.55-12.15

410

ÕE infokoosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

 

15.00

R 104

Õpetajate infotund

õpetajad

A.Endjärv

 

N

20.02

9.00

Pannjärve

ANM suusatamine -vabastiil

1.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

16.00-18.00

Järve Kool

Moedemmi töötuba: "Pael kui disainielement"

Moedemmil osalejatele

T.Teppe

R

21.02

 

10.15-10.45

aula

EV 102 aktus 1.-4. klassidele

1.-4. klassid

4. klassid, J.Jelistratov, M. Virkus-Peetsalu, T.Teppe, K.Niine

 

11.05-11.35

aula

EV 102 aktus 5.-9. klassidele

5.-9. klassid

6. klassid, Ü.Toomjärv, K.Talver, K.Niine, T.Teppe

 

Söögivahetunnid

Söökla

Lõunasöök piduliku laua taga

kogu kool

Laiendatud juhtkond

 

T

25.02

10.00-12.30

Järve Kool

Digikogemuste päev Järve Koolis

Kohtla-Järve linna koolide õpetajad

Laiendatud juhtkond

 

K

26.02

10.00-11.00

Järve Kool

Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu koolitus

õpetajad

A.Endjärv

 

KOOLIVAHEAEG (24.02-01.03)

 

 

jaanuar-juuni

 

 

eTwinningu Multiprojekt 2020 - "Brick robotics"

1.-2.klass

N. Hramtsova

 

 

veebruar

 

 

Targalt Internetis: KüberNööpnõela nuputamisvõistlus

1.-6. klass

M.Palmik, N.Hramtsova

 

 

veebruar

 

arvutiklassid

Matemaatikavõistlus "10Monkeys"

1.-3.kl

 

 

 

okt-aprill

 

 

"Multiprojekt 2019/20 - Tvinnime keeletunnid põnevamaks!"

6. klass

M.Teetlok

 

 

okt-aprill

 

 

eTwinningu Multiprojekt 2019/20 - Tehn-twin projektiportsud koolitundidesse!

8.klassid

P.Ers

 

Kirjuta psühholoogile