Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

T

02.11

15.15

aula

Õpetajate koostööaeg

õpetajad

S.Onkel, A.Sviridova

 

N

04.11

14.20

koosolekute ruum

juubelimeeskonna koosolek

JK100 meeskond

T.Teppe

 

 

 

 

 

08-12.11.21 OSKUSTE NÄDAL: TEADUS

 

 

 

T

09.11

11.05 ja 12.10

R410

Õpilasesinduse koosolekud

õpilasesindus

T.Teppe, R.Lindus

 

10.20

koosolekute ruum

Juhtkonna kooslek

juhtkond

S.Onkel

 

15.15

zoom/aula

Koostööaeg

õpetajad

S.Onkel, A.Sviridova

Toimub vastavalt vajadusele.

K

10.11

8.30-14.00

aula

Pildistamine

Kogu kool

T.Teppe

 

R

12.11

9.00

Aula

Teadusteater Kolm Põrsakest

1.-3.kl

T.Teppe, K.Põdersalu

 

T

16.11

8:30-10:10

 

Töötukassa töötuba "Eneseanalüüs"

7.a

A. Kronk Olguner

 

10.20

koosolekute ruum

Juhtkonna kooslek

juhtkond

S.Onkel

 

11.05 ja 12.10

R410

Õpilasesinduse koosolekud

õpilasesindus

T.Teppe, R.Lindus

 

15.15

zoom/aula

Koostööaeg

õpetajad

S.Onkel, A.Sviridova

Toimub vastavalt vajadusele.

K

17.11

8:30-10:10

 

Töötukassa töötuba "Eneseanalüüs"

7.b

A. Kronk Olguner

 

13.30

 

Mida me teame Ida-Virumaast?

7.-8.kl

J.Kornõšova

linnaüritus, online/4 õpilast

 

Oandu

KIK "Kes meil metsas elavad" ja "Hundiretk"

2.kl

A. Kronk Olguner, kl juh

 

N

18.11

täpsustamisel

Aula/spordisaal

Heategevuslik noorte huviharidusetuur „Jõudu tööle!“

8.-9. kl

T.Teppe

Rakvere ReaalGümn. uurimistöö

14.20

 

Algklassiõpetajate koostööaeg

Alg.kl kl.juh

K.Kask

 

18.00

Aula/veeb

Kooliuusikute lapsevanemate koosolek

Kooliuusikute vanemad

T.Teppe, S.Onkel, 3. kl kl.juh

 

R

19.11

täpsustamisel

 

Kogemuste jaht: Reijo Palmiste

9. kl

T.Teppe

JK100

E

22.11

 

 

SALLIVUSNÄDAL

 

T.Teppe, E.Mändla, K.Kask, A. Kronk Olguner, ÕE

Täpsustused Stuudiumis

T

23.11

11.05 ja 12.10

R410

Õpilasesinduse koosolekud

õpilasesindus

T.Teppe, R.Lindus

 

10.20

koosolekute ruum

Juhtkonna kooslek

juhtkond

S.Onkel

 

15.15

zoom/aula

Koostööaeg

õpetajad

S.Onkel, A.Sviridova

Toimub vastavalt vajadusele.

K

24.11

12.00

Aula

Vaimse tervise loeng

7.-9.kl

T.Teppe

 

N

25.11

 

 

Kadripäev

1.b kl

H. Toommägi, Ü. Piperal

Klassiüritus

R

26.11

12.00

Aula

Hariduslik teadusetendus

1.-3.kl

T.Teppe

 

T

30.11

15.15

zoom/aula

Koostööaeg

õpetajad

S.Onkel, A.Sviridova

Toimub vastavalt vajadusele.