Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

E

03.05

12.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

 

R 410/Meet

Õpilasesinduse koosolek

Õpilasesindus

T.Teppe, L.Teppe

 

 


Jüri-Mari jooks

4.-9.kl

K.Maalma,S.Abner

Täpsem info Stuudiumis

T

04.05

15.15

Zoom

Infotund

Õpetajad

A. Endjärv

 

K

05.05

12.20

Staadion

Jüri-Mari jooks

1.-3. kl

K.Maalma, S.Abner

 

15.00

Zoom

E-kohtumine IES Porreres kooli meeskonnaga

Õpetajad

A.Kronk Olguner

 

N

06.05

13.30

 

Linn 75 mängu ja viktoriini ettevalmistav koosolek

 

M.Palmik, I.Hallik, V.Viirlaid

 

R

07.05

 

 

Loovtöö esitamine koordinaatorile

8.ab

K.Talver, juhendajad

 

17.00

 

Kohtla-Järve 75 mängu välitööd

 

M.Palmik, V.Viirlaid

 

E

10.05

12.30

 

Juhtkond

Juhtkond

 

 

 

9.25-12.10

 

Matemaatika proovieksam

9. klassid

J.Kallavus

 

T

11.05

15.15

 

Digikoolitus

Õpetajad

V. Knjazeva

 

K

12.05

10.20-12.10

K-J park

Kohtla- Järve Rahvapargis kohtumine looduskaitsjaga

5. klassid

M.Virkus-Peetsalu, J.Jelistratov

 

N

13.05

 

 

Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

5.-8.klass

K.Talver

 

R

14.05

17.00

Youtube live

Moedemm 2021 "Olen Virumaalt"

 

T.Teppe, V.Viirlaid, ÕE

Virtuaalselt

14.00-16.30

Zoom

Ettevõtliku Kooli arenguprogrammi IV kohtumine

Arenguprogrammi meeskond

V.Viirlaid ja meeskond

 

E

17.05

 

 

Rahvatantsupeoks filmimised

 

V.Viirlaid

 

T

18.05

 

R 410/Meet

Õpilasesinduse koosolek

Õpilasesindus

T.Teppe, L.Teppe

 

K

19.05

18.00

 

54. rahvatantsupidu

Tantsurühmad

 V.Viirlaid, T.Teppe ja meeskond

Virtuaalselt

N

20.05

 

 

Arvutijoonistuste konkurss Walt Disney

3.-5.kl

N. Hramtsova

 

R

21.05

 

 

Loovtööde kaitsmine

8.klass

K.Talver

 

 

 

Esseekonkurss "Ida-Virumaa - minu koht, minu inimesed!"

4.-9. kl

eesti keele õpetajad

 

E

24.05

 

 

Tutipäev-lõpukell 9. klassidele

9. klassid

8. klassid, kl.juh, T.Teppe

Info täpsustub.

T

25.05

 


Iisaku looduskeskus/
matkarada

KIK väljasõit "Elu soos"

5.a

A. Kronk Olguner. 5.a kl. juh

 

K

26.05

 

Iisaku looduskeskus/
matkarada

KIK väljasõit "Elu soos"

5.b,5.c

A. Kronk Olguner. 5. b ja c kl.juh

Info täpsustub

11.00

 

Asendusetendus "Sirli, Siim ja saladused"

5.a ja 5.b

M.Virkus-Peetsalu, J.Jelistratov

Info täpsustub 05.05

14.20

 

Algklassiõpetajate koostööaeg

Alg.kl.õp

K.Kask

 

R

28.05

 

 

Eesti keele eksam

9. kl

9. kl eesti keele õpetajad

 

E

31.05

 

 

Ida-Virumaa viktoriin

8. kl (3 õp.)

J. Kornõšova

 

12.30

 

Juhtkonna koosolek

 

S. Onkel

 

Mai-juuni

 

 

 

KiVa-küsimustike läbiviimine

 

 

 

Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

T

01.06

 

Toila

Goldbergi-masina ehitamise võistlus

3.a kl (4 õp.)

V. Viirlaid

 

K

02.06

 

 

Direktori vastuvõtt

 

T.Teppe, S.Onkel

 

N

03.06

 

 

Matemaatika eksam

9. klassid

9. kl matemaatika õpetajad

 

R

04.06

14.30-16.30

 

Ettevõtliku Kooli arenguprogrammi V kohtumine

Arenguprogrammi meeskond

V.Viirlaid ja meeskond

 

 

 

 

 

07.-09.06 QR-koodide mäng linnale

 

 

 

E

07.06

12.30

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

S. Onkel

 

T

08.06

15.00

 

Õppenõukogu

Õpetajad

S. Onkel

 

 

09.-11.06

 

 

Valikeksamid

9. klassid

 

 

N

10.06

 

 

Meie kooli QR-koodide mäng: Kohtla-Järve 75

 

 

 

 

 

Vaheaeg 14.06-31.08.2021

 

 

 

E

14.06

15.00

 

Õppenõukogu

Õpetajad

 

 

K

16.06

14.00

 

Kooli lõpuaktus

9. klassid

8. klassid, T.Teppe

 

16.-18.06

Rural Urban Art

 

 

Järve Kool on baas

 

Noortekohtumised projekt "Sõprus" 7. klassid Järve Koolist ja Räpina Üg-st

 

Ü.Toomjärv, K.Talver, A. Kronk Olguner

 

 

Moedemmi väljasõit

 

T.Teppe, V.Viirlaid

Kuupäev täpsustumisel