Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

                                                                                                                Nutikuu

E

02.05

 

 

Lõpliku loovtöö saatmine juhendajale

 

 

 

T

03.05

17.15

Järve Kool

Jüri-Mari jooks

1.-9.klass

K.Maalma, S.Abner

klassi võistkond - 12 õpilast

11.05 ja 12.10

R410

Õpilasesinduse koosolekud

õpilasesindus

T.Teppe, R.Lindus

 

N

05.05

11.00

K-J kultuurikeskus

Ida-Virumaa laste ja noorte rahvatantsupäev

Järve rühm

V.Viirlaid

 

12:00

Järve kool

KiVa-koordinaatori külastus

Järve kool

Ene Mändla

 

R

06.05

9.30-13-30

Toila park

Linnaüritus "Luuletajad Eestist"

7-9 kl

Jelena Kornõšova

 

 

 

 

 

Maakonna Arvutijoonistuste konkurss

3.-5.kl

N.Hramtsova

 

                                                                                              9.-13.05 kultuurinädal: film

T

10.05

9.25

Koosolekute ruum

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

S.Onkel

 

11.05 ja 12.10

R410

Õpilasesinduse koosolekud

õpilasesindus

T.Teppe, R.Lindus

 

15.15

Aula

Õpetajate koostööaeg

Õpetajad

S.Onkel, A. Sviridova

 

K

11.05

13.00

Ahtme SH

K-Järve koolinoorte Lõbusad stardid

1.-3.kl

K.Maalma, S.Abner

võistkond

E

16.05

16.05-25.05

Järve kool

Raamatukoguaasta tähistamine

Kogu kool

I.Hallik

 

T

17.05

9.25

Koosolekute ruum

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

S.Onkel

 

11.05 ja 12.10

R410

Õpilasesinduse koosolekud

õpilasesindus

T.Teppe, R.Lindus

 

K

18.05

13.00

Järve Kooli staadion

K-Järve linna koolinoorte teatevõistlused

4.-6.kl,7.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

võistkond

17.00

Kooli hoov

Järve Kooli talgupäev

Koolipere

T.Teppe, J.Laur

 

N

19.05

12.30-15.00

R 306, 405, 238, 207

Loovtööde kaitsmine

7.-9. kl õpilased

A.Sviridova

 

E

23.05

 

Iisaku looduskeskus

KIK projekt

5.b

A. Kronk Olguner

 

T

24.05

9.25

Koosolekute ruum

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

S.Onkel

 

 

Iisaku looduskeskus

KIK projekt

5.a

A. Kronk Olguner

 

17.00

 

Tulevaste 1. kl lastevanemate koosolek

 

K.Kask, Ü.Peedo

 

N

26.05

Kogu päev

 

Tutipäev 9. klassidele

9. klassid

8. klassid, kl.juh ja T.Teppe

 

R

27.05

 

Aula

Lõpukell

9. klassid

8. klassid, kl.juh ja T.Teppe

 

 

 

Moedemm

 

T.Teppe, V.Viirlaid, ÕE

Maakondlik

E

30.05

 

Aula

Eesti keele lõpueksam

9. klassid

I.Hallik, M.Jõemaa

 

Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

K

01.06

 

Kooli staadion

Lastekaitsepäevale pühendatud pereõhtu

Koolipere

T.Teppe, M.Vare

 

R

03.06

 

Aula

Tublide vastuvõtt

Kutsetega õpilased/
lapsevanemad

T.Teppe, S.Onkel

 

E

06.06

 

 

Matemaatika lõpueksam

 

 

 

9.00

Tartu

7.a ja 7.b kl kevadekskursioon

7.a ja 7.b

I.Hallik, M. Palmik

 

6.-8.06 väljasõidud/matkad

T

07.06

 

 

Päästjate külastus algklassidele

 

 

 

K

08.06

 

 

Väljasõit Vembu-Tembumaale

1.a, 2.a, 2.b, 3.a, 3.b

kl.juh

 

 

 

Väljasõit Ahhaa keskusesse

1.b

kl. juh

 

N

09.06

 

 

Kohtla-Järve linna sünnipäevale pühendatud fotojaht

Kogu koolipere

 

 

 

Aula

Õppenõukogu

Õpetajad

S.Onkel, A.Sviridova

 

R

10.06

 

Staadion

Spordipäev

Kogu koolipere

 

 

E

13.06

10.30

Staadion

Kontsert-kevadaktus

Kogu koolipere

T.Teppe, A.Sviridova, S.Onkel

 

T

14.06

 

 

Valikaine lõpueksam

 

 

 

R

17.06

 

Aula

Õppenõukogu

Õpetajad

S.Onkel, A.Sviridova

 

E

20.06

14.00

Staadion/aula

9. klasside lõpuaktus

9. klassid

T.Teppe, 8. kl ja kl.juh