Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

E

02.03

10.50-11.10

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

T. Teppe, ÕE

 

14.15

muusikaklass

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A. Endjärv

 

15.00

R 401

Eesti keele õpetajate koosolek

eesti k. õp

I. Hallik

 

T

03.03

8.30-11.30

Jäähall

Vastlapäeva tähistamine

kogu kool

T. Teppe, K. Maalma

 

15.00-16.00

R 105

Õpetajate koostööaeg

õpetajad

A. Endjärv

 

K

04.03

14.00

R 402

Majandusolümpiaad

maakond

K.Jõe

 

N

05.03

9.30-11.30

aula

Ettevõtlusmäng: Ettevõtlik pere

2. klassid

T. Teppe

30 in grupis, külalised koolis juba 8.30

10.05-10.50

raamatukogu

Külas Youtuber Artur Rehi

6.-9. kl

T. Teppe

eelregistreerimisega

12.00-14.30

aula

Ettevõtlusmäng: Ettevõtlik pere

7. klassid

T.Teppe

30 in grupis

14.05

R 205a

Valdkonnajuhtide ja õppejuhi koostöökoosolek

valdkonna juh. + õppejuht

M. Teetlok, I. Hallik, M. Palmik

 

R

06.03

10.00-13.00

Lüganuse Kool

Maakondlik matemaatikaolümpiaad

4.-6. kl

Ü. Peedo, Ü. Toomjärv, Ü. Piperal, K. Kask

 

15.00

 

2. trimestri koondhinnete väljapanemine

 

õpetajad

 

 

09.-13.03

 

Järve kool

Eesti keele nädal

1.-9.kl

I. Hallik, kõik eesti keele õpetajad

 

 

09.-13.03

 

algklassid

Rahvajuttude nädal

1.-3.kl

algklassiõpetajad

 

E

09.03

10.50-11.10

R 410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

T. Teppe, ÕE juhatus

 

T

10.03

9.10-10.00

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A. Endjärv

 

11.55-12.15

R 410

ÕE koosolek

ÕE

T. Teppe, ÕE juhatus

 

13.10-14.15

 

KIVA-koosolek

KIVA-meeskond

A. Endjärv

külalised

15.00-16.00

R 402

Digikoolitus

õpetajad

J. Kallavus

 

K

11.03

15.00

Kodunduse klass

Moedemmi töötuba Kõrgema Kunstikooli Pallase poolt

Moedemmil osalejad

T.Teppe, V.Viirlaid

 

N

12.03

10.30-13.15

Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Ida-Virumaa Lasterühmade rahvatantsupäev

2.a, 3.a tantsijad

V. Viirlaid, T. Aljaste

 

13.00

R 208

Rahvajuttude tund

6.ab

S.Vahejõe, K.Talver, Ü.Toomjärv

 

14.05-14.50

aula

VeniVidiVici infotund, külas Diana Drobot

7.-9. kl

T.Teppe

kl.juh.tunni ajast

R

13.03

17.00

Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Esinemine üritusel "Virulaste emakeel"

6.a klass

Ü. Toomjärv

 

E

16.03

10.50-11.10

R410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

T. Teppe, ÕE juhatus

 

T

17.03

8.00-20.00

Tartu

Õppepäev Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis

9.a

S.Kivil, K.Jõe

 

9.10

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A. Endjärv

 

11.55-12.15

R410

ÕE koosolek

ÕE

T. Teppe, ÕE juhatus

 

15:00

R 207 ja 401

Valdkonnaõpetajate koostööaeg

 

M. Palmik, I. Hallik

 

N

19.03

7.00-8.15

kooli ees

Vanapaberi kogumine

kogu kool

T. Teppe

 

 

Järve kool

Känguru

1.-9.kl

J. Kallavus

 

13.10-13.55

R 208

Keskkonnaameti loeng KEAT

6.ab

K. Talver, Ü. Toomjärv

 

                                                                                     23.-27.03.20     Teemanädal KULTUUR: Teater

E

23.03

10.50-11.10

R410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

T. Teppe, ÕE juhatus

 

11.00-14.00

R401, lugemissaal, aula

VAT Teatri töötoad

6.-9.kl

I. Hallik

 

12.00-13.00

Jõhvi kultuurikeskus

Entel-Tentel 50

3.a

R. Kukk

 

 

Jõhvi kultuurikeskus

Entel-Tentel 50

2.a, 2.b

H. Toommägi, K. Raidma

 

14.15

 

Laiendatud juhtkonna koosolek

laiend. juhtkond

A. Endjärv

 

T

24.03

14.00-15.00

402

Euroopa rahatarkuse viktoriin

9.a

K. Jõe

 

15.00-16.00

 

Õpetajate koostööaeg

õpetajad

A. Endjärv

 

11.00-13.00

Lugemissaal

Kohtumine kirjanik M. Keräneniga

4.-5.kl

M. Virkus-Peetsalu, I. Hallik

 

K

25.03

 

 

8.kl õpilaste loovtöö

7.-9.kl rühmad

I. Hallik, L. Teppe, R. Palmiste

 

N

26.03

11.00-12.00

aula

"Väike prints" Jõhvi Huvikeskuse näitetrupp (R.Tamm)

1.-3.kl

I. Hallik, algklasside õpetajad

 

 

teater Estonia

"Buratino"

3.b

P. Burmeister

 

13.00-14-30

Tammiku põhikool

Külas muinasjutul (Hans Christian Andersen)

7.-9.kl

Jelena Kornõšova

 

R

27.03

 

Järve Kool

Näidendi tegelaseks riietumise päev

Kogu kool

Kogu kool

 

 

Slaavi PK

"Muinasjutufestival"

4.a

J. Jelistratov

 

E

30.03

10.50-11.10

R 410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

T. Teppe, ÕE juhatus

 

 

 

Loovtöö esialgse kirjelduse edastamine juhendajale

8.kl

loovtööde sooritajad, S. Kivil

 

T

31.03

11.55-12.15

R 410

ÕE infokoosolek

ÕE

T. Teppe, ÕE juhatus

 

9.10

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

 

 

märts

 

 

„Hull teadlane“

2.b

K.Raidma

 

 

oktoober-aprill

 

 

eTwinningu Multiprojekt 2019/20 - Tehn-twin projektiportsud koolitundidesse!

8.klass

P.Ers

 

 

oktoober-aprill

 

 

eTwinningu "Multiprojekt 2019/20 - Tvinnime keeletunnid põnevamaks!"

6.klass

M. Teetlok

 

 

jaanuar-juuni

 

 

eTwinningu Multiprojekt 2020 - "Brick robotics"

1.-2.klass

N. Hramtsova

 

 

märts-mai

 

 

"Tere, Kevad!"

3.a, 5.b

 R. Kukk, M. Palmik

 

 

märts-aprill

 

fuajee

Tartu Kõrgema Kunstikooli Pallas näitus

kogu kool

T.Teppe