tuge vajavate õpilaste koordinaator
Stella Onkel
+372 528 5198
e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

logopeed Maaris Virkus-Peetsalu
e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,

sotsiaalpedagoog-psühholoog-õppenõustaja Ene Mändla

pikapäevarühma kasvataja Janne Jaanhold

abiõpetajad

Janne Jaanhold
email See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Leili Almiste

Eha Koppelmaa

Sergei Lotsmanov

Anna Üleoja
email See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

toetav tegevus I kooliastmes:

1. klassis - toetavad tegevused HTM pilootprojekti "Klassiõpetaja mitmekeelses klassis" raames

2.-3.klassis - eesti keele tugiõpe