KIKO-klubi 2023

Kolmapäeval, 17.mail kogunesid KIKO klubisse õpilased, kes õppeaasta jooksul olid varmad ainetundides eesti keelt omandama, kes loevad ja arendavad pidevalt oma silmaringi, jõuavad osa võtta etluskonkurssidest ja luulevõistlustest. Aulasse kogunes 18 aktiivset noort. Oma mõtted üritusest pani kirja 9. klassi õpilane Kaidi Sepp:

„ Iga kord oleme kohtunud mõne põneva külalisega, kellega saame erinevatel teemadel rääkida. Nii ka sel aastal. Külas käis Kalle Kõiv VAT teatrist.

Alguses tutvustas külaline meile oma tööd ja lavavõitluskunsti ajalugu, arutasime koos, mis on lavavõitlus ja selle eesmärk. Hiljem õpetas Kalle Kõiv meile selgeks mõned lavavõitluse nipid.

Iga liigutuse näitas ta vabatahtlikuga ette, seletades üksikasjalikult tehnikat, et keegi viga ei saaks. Paarilisega saime võitlusvõtte jaoks umbes 3-5 minutit aega, et seda alguses aeglaselt ning mõne aja pärast kiiremini harjutada.

Lõpuks võisid vabatahtlikud kõigi viie lavavõitlusvõttega külalisele ja teistele töötoas osalejatele esineda. Naeru ja nalja oli palju. Sellest jääb kindlasti meeldejääv kogemus.“

Aitäh Kalle Kõivule ja kõigile töötoas osalenutele!

Vaata pilte galeriist

Õp Ilme Hallik