Laulikust lavale

21. novembril toimus teine „Laulikust lavale“ üritus. Kui eelmisel aastal oli teema jõulune, siis sel aastal tulid esitusele tuntud ja vähemtuntud laulud erinevatest filmidest, multikatest ja muusikalidest.

Teiste seas kõlasid laulud: „Kodulaul“ filmist „Nukitsamees“, „Sõprade laul“ multifilmist „Sipsik“, „Majake mere ääres“ filmis „Siin me oleme“, „Pistoda laul“ filmist „Viimne reliikvia“. Inglise keeles kõlasid laulud „My favorite things“ filmist „Helisev muusika“, „What ever will be, will be“ filmist „Mees, kes teadis liiga palju“, „In dreams“ filmist „Sõrmuste isand“ jpt..

Paremuse järgi ritta me kedagi seadma ei hakanud, võitjad olid kõik, kes sel lauluhommikul lavale pääsesid, küll aga valis publik oma lemmikud. Esimese kooliastme publikulemmiku tiitli sai 3.A lauluga „Spordimeeste laul“ lasteteatrist „Detektiiv Lotte“ esitajateks Markus Illopmägi, Helina Vesk ja Arina Suhhov.
Teise kooliastme laultaje seast võitis publiku südame 6.A lauluga „Kui mina alles noor veel olin“ filmist „Kevade“, esitajateks Raili Liblik, Grete Tõnnov, Markus Rohesalu, eriti vahva oli selle esituse puhul, et lauljad haarasid endaga kaasa publiku, ühiselt rõkkas aula.
 
Täname kunstiõpetajat, kes aitas saali kaunistada õpilaste joonistatud filmitegelastega, helitehnik Ervinit, tehnoloogia õpetajat Taavi Källot, kes asjaosalisetele vahvad järjehoidjad meisterdas, huvijuht Triinut ja kõiki teisi, kes ürituse toimumisele kaasa aitasid.
 
Järgmise korrani!
 
Mairi Vare
muusikaõpetaja