Mälumäng „Kas sa tead?” VIII

23. aprillil toimus selle õppeaasta kaheksas mälumänguvoor. Seekord oli teema “Naljakuu”, lisaks oli traditsiooniline praktiline ülesanne. Nimelt pidid õpilased maitsma ja ära tundma naadi, karulaugu ja peterselli.
Sel korral ei arvatud ära 4.a klassi küsimust, kus sooviti teada, kui kaua kestavad kolm iga poole tunni tagant võetud tabletti. Matemaatikaõpetajate rõõmustamiseks teadsid kõik võistkonnad, milline on õige tehete järjekord.
Oli “tore”, et sooviti müüa samblaseemet ja kirjeldati kukemune.
Seekord oli 4.-5. klasside arvestuses parim 5.a,
6.-7. klasside seas 6.a,
8.-9. klasside parim oli 9.a.
Palju õnne võitjatele!
IX ja selle õppeasta viimane voor toimub juba 20. mail, teemaks „Nulliring ja päevakaja“. Nulliringis meenutame selle aasta vastuseta jäänud küsimusi.
Kokkuvõtte koostas
õp Sirje Kivil