MOEDEMM 2023 “Haldjariik”

Kutsume õpilasi osa võtma juba 10. korda toimuvast Kohtla-Järve Järve Kooli moesündmusest MOEDEMM 2023 “Haldjariik”, mis toimub 5. juunil 2023 Kohtla-Järve Kultuurikeskuses. 

Osalema on oodatud õpilased kõikidest Ida-Virumaa koolidest (k.a kutsekool, v.a õmbluseriala õpilased). Moedemmiks tuleb luua rõivakollektsioon, mida tutvustatakse läbi loovliikumise.

Teema “Haldjariik” annab väga värvikireva ja mitmekesise kostüümide loomise võimaluse. Haldjaid võib leida igalt poolt – ka eesti rahvapärimusest. Kutsume üles erinevate lugudega tutvuma ning nendest inspireerituna oma kollektsioon looma.

Käeoleva aasta 10. Moedemm on murrangulise tähtsusega ja jätkab oma tegevusrännakut laiemalt. Kohtla-Järve Järve Koolist alguse saanud maakondlikku õpilasürituse korraldamise õigus liigub alates 5. juunist 2023 edasi rändkarikana.

Kümme Moedemmi on olnud väga põnevad ja värvikirevad koos paljude toredate õpilaste ja koostööpartneritega. Seepärast ootame ka sel korral väga kõiki osalema!

Päev on sisustatud erinevate töötubade ja tegevustega!

Palun levitage antud infot enda õpilaste ja õpetajate seas. Registreerimine on avatud 22. maini ning seda saab teha SIIN.

 

Ootame Teid väga!

 

 

Moedemmi korraldusmeeskonna nimel

Triinu Teppe
huvijuht
Kohtla-Järve Järve Kool
triinu.teppe@jarve.edu.ee
+372 5346 6457