Spordinädal 2023

SPORDINÄDAL 2023

Selle õppeaasta Spordinädala avas 22.septembril üleriigiline Heategevuslik Teatejooks. Hea on tõdeda, et see üritus on saanud Järve Koolis populaarseks. Osales 20 klasside ja üks õpetajate võistkond.

Spordinädalal toimus veel Järve Kooli V kolmevõistlus, kus sai iga klassi viie liikmeline võistkonda panna ennast proovile korvpalli vabavisetes, hüpitsaga hüppamises ja jõuharjutuste sooritamises.

1.-3.kl võistluse võitis 3B klassi võistkond,

4.-6.kl võistluse 5B klassi võistkonda ja

7.-9.klasside seas tuli võitjaks 8B klassi võistkond.

Kolmapäeval, 27.septembril toimusid kooli staadionil Kohtla-Järve linna koolide vahelised pendel- ja ringteatejooksu võistlused. Järve Koolist oli kõige tublim

3.-5.kl õpilaste võistkond, kes saavutas pendelteatejooksus III koha ja ringteatejooksus III koha. 7.-9.klasside võistkond saavutas pendelteatejooksus II koha.

Liikumisaasta raames on kuulutatud septembrikuu orienteerumiskuuks.  Nii sidusime meie oma kooli spordipäeva seekord  orienteerumismängudega. Mänge viis läbi Kohtla-Nõmme kooli kehalise kasvatuse õpetaja ja orienteerumistreener Piret Niglas.  Õpilastel oli huvitav, vaja oli olla tähelepanelik ja loominguline.

Spordipäeva lõpetas traditsiooniline Aastajooks 2023. Auhinnalistele kohtadele tulid

1.-3.klasside seas I koht 3B, II koht 3A ja III koht 2A klass.

4. -6.klasside seas I koht 5A, II koht 5B ja III koht 6A klass.

7.-9.klasside jooksus saavutas I koha 8B, II koha 9B ja III koha 9A klassi võistkond.